Stiklas virtuvėje

Puikus sprendimas virtuvėje ir ne tik joje – stiklas. Virtuvėje stiklas naudojamas  durelių bei stalčių fasadams , bei sienoms vietoje plytelių.

Stiklo elementai puikiai dera tiek modernaus, tiek klasikinio interjero būstuose, išplečia erdvę, suteikia lengvumo ir šviesos pojūtį. Todėl Jūs turite neribotas dizaino galimybes.

Vienas pagrindinių privalumų – paprasta, daug dėmesio nereikalaujanti priežiūra.

Stiklas durelėse

Stiklas virtuvėje taip pat naudojamas durelėse arba vietoje jų. Galime pagaminti stiklines dureles su klijuojamais lankstais ar aliumines dureles su stiklu.

Taip pat siūlome lenkto stiklo dureles, kurios suteiks virtuvės baldams subtilumą.

Stiklo pasirinkimas durelėms labai platus: skaidrus, tonuotas, matinis, metalizuotas, raštuotas, dažytas stiklas, taip pat stiklas su grafika ir net veidrodis.

Viskas priklauso nuo Jūsų norų ir pasirinkto stiliaus namuose.

Stiklas vietoje plytelių

Stiklas vietoje plytelių skirtas apsaugoti virtuvės “darbo zonas”, sienas nuo nešvarumų, riebalų bei drėgmės. Stiklas – labai praktiškas, nes lengvai valomas, neįsigeria nešvarumai, suteikia virtuvei originalų dizainą, o blizgus stiklo paviršius kuria erdvės pojūtį.

Mes siūlome stiklą su grafika (ar Jūsų pasirinkta nuotrauka). Grafikos pasirinkimas labai didelis, nuo gamtos vaizdų iki miesto panoramos.

Stiklas su grafika yra saugus, nes dūžimo metu nesubyra į smulkias šukes dėl specialios plėvelės. Ši plėvelė išlaiko stiklo sluoksnį surištą, net jei stiklas yra sudužęs.

Be stiklo su grafika, galime pasiūlyti ir vienspalvį aukštos kokybės Lacobel stiklą (METAL GREY, PURE WHITE, LIGHT BROWN ir kitų spalvų).

  • stiklas_virtuveje_01
  • stiklas_virtuveje_02
  • stiklas_virtuveje_03
  • stiklas_virtuveje_04

Galerija