NANO DANGA VEIDRODŽIUI

"Nano danga" pradėti tirti ir plėtoti 1980 m., Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji sukurta remiantis specialiais, moksliniais tyrimais, nanotechnologijų pagrindu. Trumpiausias šios technologijos apibūdinimas - ilgalaikė stiklo apsauga.

Read more

ŠILDOMAS VEIDRODIS

Šildomas veidrodis, tai puikus sprendimas, suteikiantis komforto jausmą, atliekant kasdienes procedūras. Jums nereikės kaskart valyti veidrodžio, galėsite aiškiai save matyti ir sutaupysite laiko.

Read more

Veidrodžiai interjere

Veidrodis gali tapti puikia priemone papildant, bet kurį šiuolaikinį interjerą ir vizualiai išplėčiant namų erdvę. Tačiau reikia žinoti, kur ir kokius veidrodžius kabinti.

Dažniausiai norima vizualiai išplėsti svetainės ir vonios kambario erdves. Tinkamai interjere panaudoti veidrodžiai gali dvigubai padidinti erdvę kambaryje.

Daugiau

Kaip padidinti vonios kambario erdvę

Veidrodis vonioje yra viena iš svarbiausių dekoro detalių į kurią pažvelgiate kasdien. Siekiant veidrodį tinkamai pakabinti reikia atsižvelgti į keletą aspektų, nes nuo to priklausys ir Jūsų vonios kambario erdvės dydis.

Svarbu tiksliai išsimatuoti veidrodį, kurį kabinsite, kriauklę virš kurios kabinsite, visos vonios aukštį ir plotį bei atsižvelgti į šeimos narių ūgius, juk kiekvienas norės save matyti.

Daugiau

Dušo kabinos

Dušo kabinos vonios kambaryje darosi vis populiaresnės. Žmonės vis dažniau renkasi gaivinančią dušo srovę nei maudynes vonioje. Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos renkamasi kabiną yra šie: ji turi būti patogi, erdvi bei išoriškai graži.

Daugiau

Veidrodžiai pagal Montessori

Montessori pedagogikos principai susiformavo XX a. pradžioje ir greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Pagal šią filosofiją vaikas suvokiamas kaip pilnavertė ir savarankiška asmenybė, gebanti pati rinktis, pati nuspręsti. Suaugusieji vaikui tik padeda susipažinti su aplinka, skatina norą ieškoti, mokytis, tobulėti.

Daugiau

Stiklinės durys

Stiklinės durys yra puiki alternatyva iš tradicinių medžiagų pagamintoms vidinėms durims. Tokios durys vizualiai išplečia erdvę ir sujungia kambarius, pripildo juos šviesos ir sukuria didelių erdvių pojūtį. Be to, jos būstui suteikia individualumo, o interjeras tampa originalus, elegantiškas, šiuolaikiškas ir stilingas.

Daugiau

VEIDRODIS SPORTO SALĖJE

Dažniausias moterų ir vyrų sportavimo skatintojas – veidrodis. Bet kuris, pažiūrėjęs į veidrodį ir jame pamatęs gražų save, gyvens lengviau, jiems labiau seksis. Jeigu vaizdas veidrodyje netenkina, nereikia daug galvoti. Svarbiausia - pasiryžti pradėti sportuoti.

Read more