Stiklo, veidrodžių dekoravimas

Įvairiomis technikomis dekoruojame stiklus ir veidrodžius. Galime stiklą ar veidrodį matinti arba nudažyti įvairiomis spalvomis.

Raštais, ornamentais dekoruotas stiklas ar veidrodis visada atnaujina interjerą bei traukia dėmesį. Tai vienas iš būdų suteikti savo namams išskirtinumo.

Stiklams ir veidrodžiams naudojame apsaugines bei dekoratyvines plėveles:

Dekoruotas įvairių raštų bei spalvų plėvelėmis, stiklas puošia bei pagyvina interjerą ir padeda išspręsti erdvių atskyrimo problemą- plėveles klijuojant ant pertvarų, spintos durų, virtuvės sienų.

Ant plėveles galime atspausti Jūsų pasirinktą paveikslėlį ar nuotrauką.

Taip pat svarbu kad, sudužus stiklui neleidžia jam subirti.

Tonuota plėvele užklijuotas stiklas atspindi 99% žalingų ultravioletinių saulės spindulių, patalpoje panaikina nepageidaujamą saulės atspindį nuo poliruotų ir stiklinių paviršių, apsaugo baldus bei interjero detales nuo išblukimo. Plėvele tonuoti stiklai mažina akinantį saulės spindulių poveikį ir stabdo šilumos prasiskverbimą į patalpą ar automobilio saloną. Taip padidėja darbo efektyvumas pastate.

Plėvelės apsaugo pastato vidų nuo nepageidaujamo karščio vasarą (atspindi šilumą) ir taupo šilumą žiemą (nepraleidžia šilumos į lauką).

Apsauginės plėvelės klijuojamos ant stiklo pertvarų, stiklo sienų, stogelių.

Plėvelė padidina stiklo atsparumą, neleidžia stiklui suirti į šukes nelaimingo atsitikimo ar įsilaužimo atveju.