Dušo kabinos

Dušo kabinos vonios kambaryje darosi vis populiaresnės. Žmonės vis dažniau renkasi gaivinančią dušo srovę nei maudynes vonioje. Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos renkamasi kabiną yra šie: ji turi būti patogi, erdvi bei išoriškai graži.

Dušo kabinos nederėtų vertinti pagal grožį ar individualumą. Visi jos privalumai atsiskleidžia maudantis. Taigi labai svarbu yra dušo kabinos dydis ir forma, o tai priklauso nuo išsirinkto padėklo formos. Galima rinktis kvadratinius, stačiakampius, pusapvalius, penkiakampius.

 Dušo kabina gali būti sudaryta iš kelių nejudančių elementų ir slankiojančių durelių. Galimas vienpusis arba dvipusis dušo kabinos atidarymas. Dar siūloma rinktis dušo kabinas su stiklo durelėmis, kurios montuojamos prie sienos su sudurtiniu arba ištisiniu profiliu. Stiklines duris sudaro vienas ar du nejudantys elementai ir durelės. Varstomi elementai gali atsidaryti į išorę ir į vidų. Dušo durys naudojamos pirmiausia tais atvejais, kai būtina užtikrinti įėjimą į dušo kabiną, sudarytą iš trijų sienų, ar įėjimą į kampinę dušo kabiną nuo sienos pusės. Dėl nelygiai suklotų plytelių ar kitų netikslumų, neretai standartinių dydžių durys netinka. Dušo kabinų rėmai gaminami iš grūdinto saugaus stiklo. Jis gali būti skaidrus, truputėlį tamsintas, matinis.

Dušo kabinos pasižymi universalumu ir praktiškumu, tačiau renkantis ją savo vonios kambariui būtina prisiminti daug aktualių smulkmenų.