Kaip padidinti vonios kambario erdvę

Veidrodis vonioje yra viena iš svarbiausių dekoro detalių į kurią pažvelgiate kasdien. Siekiant veidrodį tinkamai pakabinti reikia atsižvelgti į keletą aspektų, nes nuo to priklausys ir Jūsų vonios kambario erdvės dydis.

Svarbu tiksliai išsimatuoti veidrodį, kurį kabinsite, kriauklę virš kurios kabinsite, visos vonios aukštį ir plotį bei atsižvelgti į šeimos narių ūgius, juk kiekvienas norės save matyti.

Dažniausiai vonioje kabinami įrėminti veidrodžiai. Tinkamai parinktas rėmas gali ne tik padidinti vonios kambario erdvę, bet >ir ją atnaujinti, suteikti meniško stiliaus pojūtį. Taip pat naudojami veidrodžiai be rėmo. Tokie veidrodžiai gali būti paprasti arba dekoruoti įvairiais piešiniais, su lentynėlėmis.

Vis populiaresni darosi šviečiantys veidrodžiai, kurie ne tik atrodo prabangiai, bet ir suteikia papildomo apšvietimo vonioje. Jie puikiai dera su šiuolaikišku, moderniu vonios interjeru, o malonus apšvietimas suteikia jaukumo. Galima pasirinkti įvairius šių veidrodžių apšvietimo variantus.

Nereikėtų pamiršti, kad nebūtina vonioje kabinti tik vieno veidrodžio, galima pakabinti ir keletą mažesnių. Svarbiausia, kad šioje patalpoje atlikdami kasdienes grožio procedūras jaustumėtės patogiai.