Veidrodžiai interjere

Veidrodis gali tapti puikia priemone papildant, bet kurį šiuolaikinį interjerą ir vizualiai išplėčiant namų erdvę. Tačiau reikia žinoti, kur ir kokius veidrodžius kabinti.

Dažniausiai norima vizualiai išplėsti svetainės ir vonios kambario erdves. Tinkamai interjere panaudoti veidrodžiai gali dvigubai padidinti erdvę kambaryje.

Veidrodžius galima kabinti  su rėmeliu ir be jo, taip pat galima sukurti vientisą sieną iš veidrodžių dar galima įmontuoti juos į baldus ar net kabinti ant lubų, taigi, galimybių labai daug.   Svetainėje veidrodžiai gali tapti pagrindiniu interjero akcentu.  Jie gali būti ant sienos, virš komodos ar židinio.

Jei kambarys didelis, tačiau jame nėra daug šviesos, galima pakabinti ar net pastatyti veidrodį priešais langą, kad jis pagautų skleidžiamą šviesą ar saulės spindulius. Dekoruotais rėmais puoštus ar tiesiog dekoruotus veidrodžius galima kabinti ant vienspalvių, erdvių sienų, jie suteiks išskirtinumo namams. Vertikaliai kabinami veidrodžiai suteiks kambariui aukščio, o horizontaliai - pločio.

Siekiant atnaujinti namus ir praplėsti jų erdvę reikia nebijoti eksperimentuoti.